Konsultācijas klātienē pieejamas būs pieejamas oktobrī!

Konsultācijas attālināti (caur internetu) pieejamas Jums vēlamā laikā!

Lai pieteiktos uz konsultāciju, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai rakstiet WhatsApp - +371 27252525

Seksologs Artūrs VāvereEsmu gandarīts, redzēt Jūs savā mājas lapā, kurā runāju un rakstu par seksuālo veselību, attiecībām, par iespējām, kā uzlabot un pilnveidot seksuālās spējas, padarīt seksuālās attiecības radošākas. Mājas lapā Jūs atradīsiet dažādas iespējas, kā pilnveidot savas seksuālās spējas, kā pilnveidot savas seksuālās attiecības, gūstot pārliecību un ticību savai seksuālajai identitātei.

Vairāk kā divdesmit gadus strādāju medicīnā, no tiem 15 gadus kā sertificēts ārsts seksoloģijā un seksopatoloģijā. Savas profesionālās ārsta gaitas, pēc ārsta grāda iegūšanas, uzsāku Valsts infektoloģijas centrā. Vairākus gadus darbojies HIV/AIDS izplatības ierobežošanā Latvijā, realizējis vairākus ANO, ES un citu fonda projektus. Zināmu laiku esmu darbojies kā ārst venerologs. Kopš 2000. gada esmu pievērsies seksoloģijai, izgājis dažādus apmācības kursus, piedalījies starptautiskās konferencēs un kongresos.

Kopš 2004. gada vadu vienīgo profesionālo Latvijā ārstu seksologu biedrību (LĀSB), kas ir Latvijas ārstu biedrības sastāvā un nodarbojas ar ārstu seksologu, seksopatologu sagatavošanu, sertificēšanu un resertificēšanu Latvijā. Kopš 2016. gada Latvijas andrologu biedrības valdes loceklis, Eiropas seksologu federācijas loceklis un līdz ar to arī Pasaules seksologu asociācijas biedrs.

Līdz šim mana profesionālā darbība, bija saistīta šeit Latvijā, pārsvarā ar vīriešu seksuālās veselības jautājumiem. Piecpadsmit gadu laikā esmu izveidojis programmu dzimumlocekļa formas un izmēru korekcijai, sācis attīstīt un ieviest seksa terapiju Latvijā.

2016. gads ir pārmaiņu laiks, kas arī manā profesionālajā darbībā ienes jaunas vēsmas. Lai arī periodiski būšu pieejams Latvijā, tomēr pārsvarā darbošos un atradīšos Francijā. 

Atrodoties Francijā, centīšos izmantot mūsdienu tehnoloģijas sasniegumus un kā lielākajā daļā attīstīto valstu, centīšos nodrošināt ārsta seksologa konsultācijām onlainā - video konsultācijas internetā. Esot vēl Latvijā, jau daudzi ārvalstīs dzīvojošie ir veiksmīgi izmantojuši šo iespēju.

Vēlos Jūs mudināt un novēlēt: risiniet savlaicīgi seksuāla rakstura jautājumus! Aizmirstiet kautrību, aizspriedumus un droši vērsieties pie ārsta seksologa pēc palīdzības vai konsultācijas!

Pieteikties uz konsultāciju
Uz Augšu