Konsultācijas klātienē pieejamas būs pieejamas oktobrī!

Konsultācijas attālināti (caur internetu) pieejamas Jums vēlamā laikā!

Lai pieteiktos uz konsultāciju, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai rakstiet WhatsApp - +371 27252525

Ja lielākajai daļai cilvēku jautā ko dara un kādus jautājumus risina ārsts seksologs, tad parasti apmulst un lielākā daļa atbild "nodarbojas ar seksu". Ar šādu cilvēku atbildi var saskarties ne tikai Latvijā - arī tādās valstīs kā Francija, liela daļa cilvēku nemāk uz to atbildēt. Praktiski gandrīz visi cilvēki nodarbojamies ar seksu, tomēr tas nebūt nav tas, ko dara un kādus jautājumus risina ārsts seksologs.

Lai mazliet kļūtu skaidrāks tad īsumā ieskicēšu galvenos virzienus ar ko nodarbojas ārsts seksologs - praktiski kādus pakalpojumus piedāvāju. Par ko ir vērts pie manis vērsties un saņemt palīdzību - atrisināt, varbūt jau gadiem ieilgušo likstu.

Jautājumi kas saistīti ar seksuālo attīstību

Šie jautājumi skar pāragru vai aizkavētu seksuālo nobriešanu. Pārsvarā pamatā šie ir ārsta endokrinologa pacienti, tomēr savā praksē nākas saskarties arī ar šādiem bērniem.

Nākošais jautājums un, kurš skar diezgan daudz puišus ir jautājumi saistībā ar ginekomastiju, pusaudžu hiperseksuālismu, pusaudžu agresīvu seksuālo uzvedību, pusaudžu atkarību no pornogrāfijas, piespied masturbācija u.c.

Seksuālās attiecības

Jautājumi saistībā ar pašnovērtējumu, attiecību veidošanu, neveiksmēm seksuālajās attiecībās uc. Tie skar sevis identificēšanu, spēju uzsākt dzimumattiecības, kā arī jautājumi par seksuālo saderību, partneru seksuālajām vēlmēm utt. 

Šie ir jautājumi, kuri traucē veidot attiecības un traucē harminiskām seksuālajām attiecībām starp partneriem. Visbiežāk, to risināšanai tiek izmantota seksa terapija.

Erekcija un potence -  tās traucējumi

Ļoti plaša tēma, kura skar praktiski jebkuru vīrieti - erekcijas kvalitāte, erekcijas noturība, situācijas impotence, erekcijas paildzināšana uc.

Šeit tiek runāts par esošām problēmām un arī profilaktiskajiem pasākumiem, kas ļautu saglabāt nevainojamu erekciju līdz sirmam vecumam, kā uzlabot erekciju.

Ļoti bieži erekcijas problēmu cēlonis nav viss kādas somātiskas saslimšanas, bet tieši seksuālās dzīves modelis, uzvedība utt.

Sēklas noplūde - ejakulācija un tās traucējumi

Aptuveni 1/3 pāru cieš dēļ ejakulācijas traucējumiem. Biežākās sūdzības ir priekšlaicīga ejakulācija vai ātra sēklas noplūde, kā rezultātā seksa laikā partneri nevar sasniegt baudu.

Bieža sūdzība ir arī apgrūtināta ejakulācija, kā rezultātā sekss parvēršas par mocību abiem partneriem.

Pie ejakulācijas traucējumiem vēl var atzīmēt: sāpes ejakulācijas laikā, atoniska ejakulācija (sēklas noplūde bez spiediena) un arī sēklas noplūde miegā, patvaļīga ejakulācija esot nomodā.

Dzimumlocekļa palielināšana un iztaisnošana

Dzimumlocekļa izmērs ir bijis, ir un būs aktuāls jautājums katram vīrietim. Viena no vecākajām un efektīvākajām metodēm ir dzimumlocekļa palielināšana ar masāžam vai tā saucamā manuālā metode.

Konsultācijā uzzināsiet kā pareizi jāveic masāža, kā iespējams panākt efektīvāko rezultātu, kādus palīglīdzekļus ieteicam un no kā būtu jāizvairās veicot dzimumlocekļa palielināšanu. 

Dzimumlocekļa priekšādiņas problēmas

Pieteikties uz Konsultāciju!

Ar pakalpojumu izcenojumu iespējams iepazīties sadaļā: “Cenrādis”.

Uz Augšu