Konsultācijas klātienē pieejamas būs pieejamas oktobrī!

Konsultācijas attālināti (caur internetu) pieejamas Jums vēlamā laikā!

Lai pieteiktos uz konsultāciju, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai rakstiet WhatsApp - +371 27252525

Seksologa konsultācija pāriemAtrodoties pāru attiecībās, ar laiku aktualizējas dažādi jautājumi, kuri saistīti ne tikai ar sadzīvi, bet ar pāru seksuālajām attiecībām. Seksoloģijā veiktie pētījumi rāda, ka katrs pāris, vidēji pēc divu gadu kopdzīves piedzīvo krīzi* seksuālajās attiecībās. Daļa pāru, māk un viņiem izdodas atrisināt šos jautājumus ar saviem spēkiem. Citiem tik neizdodas risināt šos jautājumus un pāru attiecības izjūk.

Lai atrisinātu vai veiksmīgi izietu no šādām krīzes situācijām, pārim ir jāsaprot to cēloņi, jāmāk un abiem ir jāvēlas šos jautājumus atrisināt. Ne visi pāri paši ir spējīgi objektīvi saskatīt vai saklausīt jautājumu patieso būtību, kas bieži ir šķērslis veiksmīga risinājuma atrašanai. Ignorējot šo jautājumu būtību cieš pāra seksuālās attiecības un ar katru nākošo krīzi radīsies aizvien lielāka plaisa seksuālajās attiecībās. Lai saglabātu pilnvērtīgas seksuālās attiecības ir nepieciešams atrisināt (novērst) to cēloņus.

Atkarībā no tā, kāds ir pāra attiecību modelis (dzīvo kopā, šķirti, precējušies, neprecējušies uc), iemesli, kas izraisa viena vai abu partneru neapmierinātību ar seksuālajām attiecībās var būt visdažādākais. Šo jautājumu risinājumi var būt dažādi un no tā atkarīgs būs turpmāko seksuālo attiecību kvalitāte un savā ziņā arī attieksme pret otru un pāra attiecības kopumā.

Esmu pārliecināts, ka praktiski visās situācijās ir iespējams rast risinājumu, ir nepieciešams vispirms uzklausīt, apskatīties un saprast konkrēto situāciju, atrast tā primāros cēloņus un pats galvenais - pārim pašam ir jāvēlas šo situāciju atrisināt. Katra veiksmīgi atrisināta seksuālās krīzes situācija stiprina tālākās seksuālās attiecības un pāra attiecības kopumā.

Rodoties krīzes situācijai seksuālajās attiecībās tās nedrīkst ignorēt - tām jārada risinājums. Seksologs Jums palīdzēs objektīvi izvērtēt radušos situāciju. Vadoties no katra individuālajām un kopīgajām seksuālajām vajadzībām ieteikt labāko risinājuma un palīdzēs to realizēt.

Pieteikties uz Konsultāciju!

* krīze seksuālajās attiecībās - tiek runāts, domāts un atainotas situācijas, kad vienam no partneriem vai abiem, rodas neapmierinātība ar esošajām seksuālajām attiecībām.

Uz Augšu