Intīmie defekti publiskai apskatei Pasērfoju pa dažādiem seksa iepazīšanās portāliem un jutos šokēts. Ne jau no tā, ka saskatījos plikumus, to jau pietiek ikdienā, bet šos seksa iepazīšanās portālus var izmantot kā atlasu dažādu seksuālo traucējumu demonstrēšanai. Un tad man radās jautājums: kāpēc jaunam cilvēkam ir jāievieto publiskai apskatei sava neattīstītā dzimumlocekļa fotogrāfija?

Padzīvojoties par šiem saitiem, pakontaktējot kā ar vienu, tā ar otru dzimuma pārstāvjiem, kopējais priekšstats ne visai pozitīvs. Šoreiz mazliet par bildēm, kādas tiek ievietotas šajos portālos. Liela daļa tomēr ir bildes, kurās plikumi netiek demonstrēti. Arī parunājot ar šiem cilvēkiem - jā meklē otras pusītes un nolūki ir vai nu nopietni jeb ne tik nopietni. Lielākajā daļā gadījumu, tie ir reāli profili ar reāliem cilvēkiem.

Otra kategorija ir cilvēki, kuri ievieto intīma rakstura bildes. Daļa no tām nav pašu, bet gan inetā atrastas, bet tomēr šiem cilvēkiem ir vēlme pievērst sev uzmanību, liekot akcentu uz intīmo pusi. Un salīdzinot sieviešu un vīriešu profilus, izveidojas atšķirīga aina. 

Sieviešu bildes, kurām ir intīms raksturs relatīvi var iedalīt 2 grupās:

  1. lielākā un nemaldīšos, ja teikšu, ka 90% piedāvā seksa pakalpojumus pret samaksu. Saprotams, savs nolūks uzreiz piesaistīt vīriešu uzmanību un ļaut saprast, ka viss ir iespējams, ja par to maksā.
  2. mazākā daļa no šīm sievietēm, varētu teikt ir ievietojušas bildes ar tēzi "tāda es esmu, ja patīk ...". Un šeit nekā nosodāma nav, jo vēloties satikt partneri un apzinot, ka augums vai kas cits nav 90-60-90 ar domu, ja rakstīs tad esmu tāda pieņemama. tas atbrīvo no daudziem pārsteigumiem un negatīviem piedzīvojumiem, ja sarakste nonāk līdz randiņam.

Ar vīriešu profiliem, kuros ievietotas intīma rakstura bildes ir nedaudz savādāk.

  1. neliela daļa šādu profilu ir vīrieši, kuri piedāvā seksu pret samaksu - prostitūtas. Pēc vecuma 18-28 gadus veci un seksu piedāvā kā vīriešiem tā sievietēm;
  2. lielākā daļa vīriešu ir jaunieši, daļai pat vēl nav bijis sekss jeb seksuālā pieredze ir neliela. Seksuāli izsalkuši jaunieši, hipereksuāli, kas savu seksuālās vēlmes sublimē uz publisku sevis izrādīšanu - gūstot seksuālu apmierinājumu no tā, ka citu apskata viņu profilus, izsaka kādus komentārus. Šie jaunieši tendēti uz virtuālajām attiecībām un daļā gadījumu pat izvairās no reāliem randiņiem ar pretējā dzimuma pārstāv. Galvenais ir ar kādu, kam ir sieviešu profils parunāt un tajā laikā sevi apmierināt. parasti tie ir 16-40 gadīgi vīrieši. Sarunā ar šiem vīriešiem atklājas, ka šāda veida seksuālo dzīvi piekopj jau ilgstoši - 3-5 gadus. Tas rada zināmas bažas par vīrieša spēju veidot attiecības. Un kā rakstā "Masturbācija un seksa kvalitāte", arī šeit laika gadā rodas ieradumi, no kuriem vēlākā laika posmā ir grūti atbrīvoties un būs traucēklis seksuālajās attiecībās.
  3. tad ir grupa vīriešu, parasti 25-40 gadīgi, kuriem ir problēmas ar attiecību veidošanu. Viņi ir ar mieru satikties seksam un viss, bez nekādiem tālākiem plāniem, un vēlmēm. Šie ir pārsvarā prostitūtu klienti.
  4. un protams ir vecāka gadu gājuma kungi, parasti vientuļi, kas ir ļoti gandarīti, ja kāda ir ar mieru tikties, bet nu īpaši nav tendēti par to maksāt.

Tas tā, īsumā par viedokli, kāds radies par šo portālu lietotājiem, bet galvenais, vēlējos pievērst uzmanību tieši intīma rakstura bildēm, kuras ievietotas šajos iepazīšanās portālos.

Saprotams, ja cilvēkam ir skaists augums, ideāla izskata krūtis, dzimumorgāni un viņš ar to vēlas piesaistīt citu uzmanību, iepazīties utt. Bet ar kādu nolūku tiek ievietotas bildes, kurās redzama patoloģija - slimības. Cik liela iespēja atrast partneri, ja sieviete ievieto savas kājstarpes bildi, kurā redzams, ka viņai ādas iekaisums - sēnīte? Vai ievietot dzimumlocekļa attēlu, kurā redzams, ka puisim ir fimoze?

Domāju, ka daļā gadījumu, šie cilvēki paši neapzinās, ka kaut kas nav kā vajag. Bet tai pat laikā ir iespēja apskatīt kā ir citiem un noskaidrot neskaidros jautājumus.

Uz Augšu