Mīlas lodīšu spēles

Mīlas lodīšu spēlesBaudas gūšanai vienatnē, seksuālajām rotaļām kopā ar mīļoto un vagīnas muskuļu treniņam – tik daudzveidīgs ir mīlas lodīšu pielietojums. Kā tās izvēlēties un izmantot?

Jaunībā vaginālās lodītes noder baudas sajūtu iepazīšanai, taču nevainīgām meitenēm, kuras grib saglabāt jaunavības plēvi, labāk tās nelietot, iesaka seksologs Artūrs Vāvere.

Lasīt tālāk ...

Vaginālās lodītes

Vaginālās lodītes – katrai sievietei!Austrumu tautu, seksa un seksuālās pilnveidošanās tehnika, gadsimtiem ilgi tika glabāta lielā noslēpumā un zināšanas bija pieejamas tikai sabiedrības „krējumam”. Tikai pagājušā gadsimta beigās, šie noslēpumi aizvien vairāk kļūst pieejami plašākai sabiedrībai. Arī vaginālo lodīšu lietošanas noslēpumi bija zināmi tikai ierobežotam cilvēku lokam ...

Lasīt tālāk ...

Sāpes seksa laikā

Sāpes seksa laikā - sievieteiAr sāpju rašanos dzimumakta laikā var saskarties sievietes gan tās, kuras uzsāk dzimumdzīvi, gan arī tās, kurām jau ir zināma pieredze seksuālajā dzīvē. Sievietes reti par šīm lietām runā ar savu ginekologu un diemžēl arī ginekologi bieži nesniedz atbildi uz šo jautājumu. Tāpēc daļa sieviešu uzskata, ka uzsākot dzimumdzīv ...

Lasīt tālāk ...

Vīrieša vietā – vibrators?

Vīrieša vietā – vibrators?Mākslīgo dzimumlocekļa aizstājēju uzskata par vientuļas sievietes sabiedroto, taču draudzene to iegādājusies kopā ar vīru. Vai šo intīmo rotaļlietu būtu vērts izmēģināt? Kaut arī diezgan daudziem pret vibratoru izmantošanu mīlas spēlēs ir aizspriedumi, tie tomēr ir visplašāk lietotie intīmo palīglīdzekļu klāstā.

Lasīt tālāk ...

Uz Augšu