Līdzekļi dzimumakta pagarināšanaiDaudzus pārus satrauc dzimumakta ilgums, kas ne vienmēr ir tik ilgs, ka abi vēlētos. Ātras sēklas noplūdes viens no biežākajiem iemesliem ir dzimumlocekļa paaugstinātā jūtība uz kairinājumu. Šādās situācijās, vienas no populārākajām un efektīvākajām metode ir dažādu krēmu un aerosolu lietošana. Šie līdzekļi plašā klāstā tiek piedāvāti interneta veikalos.

Krēmu un aerosolu darbības pamatā ir dzimumlocekļa receptoru jūtības mazināšana, to sastāvā ietilpst dažādas anestezējošās vielas – Lidokaīns, Anestezīns, Dikaīns un dažādas homeopātiskas vielas. Lietojos šos līdzekļus tiek samazināta dzimumlocekļa (īpaši dzimumlocekļa galviņas) jūtība un rezultātā nepieciešams lielāks dzimumlocekļa kairinājums, lai notiktu sēklas noplūde, respektīvi – pagarinās dzimumakts.

Lokāli lietojamos dzimumakta pagarinošos līdzekļus var iedalīt divās grupās – krēmos un aerosolos. Galvenā atšķirība ir to pielietošanā, krēmi jāieziež, jāiemasē ādā, bet aerosoli jāuzsmidzina. Šim iedalījumam ir tikai praktiska nozīme, jo krēmu iedarbība sākas ~15-20 min pēc uzziešanas, bet aerosolu iedarbība – pēc 5-10 min. Tāpēc, ja esi izvēlējies kādu no krēmiem, tad dzimumlocekli ar to jāieziež pirms priekšspēles!

Šo līdzekļu lietošanas biežākās kļūdas:

  • pārāk īss laika posms no līdzekļu lietošanas līdz dzimumaktam – līdzeklis nepaspēj iedarboties;
  • pārāk maz vai pārāk daudz tiek uzziests vai uzsmidzināts – pirmajā gadījumā dzimumlocekļa jūtība samazināsies nepietiekoši, bet otrā gadījumā jūtība var samazināta tik spēcīgi, ka dzimumakta laikā neradīsies nepieciešamais kairinājums un var zust erekcija.

Ko labāk izvēlēties – ziedi vai aerosolu?

Ieteicams sākumā izmēģināt gan ziedi, gan aerosolu un tad pieņemt atbilstošu lēmumu no tā, kas pašam labāk patīk. Jāatzīmē, tā, ka ziedes iedarbojas lēnāk, tad to darbība ir daudz maigāka nekā aerosoliem. Toties aerosolu darbība ir daudz spēcīgāka un ātrāka.

Lai izvēlētos Tev piemērotu līdzekli ir nepieciešams pamēģināt dažādas ziedes un aerosolus un tikai pēc tam nosliekties uz ko konkrētu. Tā kā cilvēkiem jūtības slieksnis ir atšķirīgs arī reakcija uz šiem līdzekļiem būs atšķirīga, piemēram, ziede, kura Pēterītim rada vēlamo efektu, uz Jānīti var vispār neiedarboties un otrādi. Arī ziedēm vai aerosoliem ar vienādu aktīvo vielu var būt dažāda iedarbība. Piemēram, Lidokaīnu saturošu aerosolu iedarbība vienam cilvēkam var būt dažāda. Tāpēc nebūtu pareizi izmēģināt vienu līdzekli un, ja tas nepalīdz, tad visam “atmest ar roku” un teikt, ka nekas nelīdz.

Populārākie līdzekļi dzimumakta pagarināšanai

Aerosoli

  • Lidokaīns. Ļoti efektīvs un pieprasīts līdzeklis. Aptiekā uz receptes var iegādāties 9% Lidokaīna aerosolu;
  • pjur Superhero – ražots Vācijā, nesatur lidokaīnu un benzokaīnu, darbība līdzīga kā iepriekšējam – samērā maiga un ilgstoša darbība;
  • de:lay forte – sastāvā ietilpst mentols, kas regulāras lietošanas rezultātā radīs paliekošu dzimumlocekļa jūtības normalizēšanos;
  • Penis Marathon N – darbība līdzīga kā STUD100 satur Lidokaīnu;
  • Black stone spray – rada vieglu anestēziju ar relatīvi ilgstošu darbību, nesatur lidokaīnu.

Ziedes

Ziedes ir pieejamas ļoti daudz un dažādas. Populārākās ir BigBoy Golden Delay gel un Cobeco Delay gel kuru sastāvā kā aktīvā viela ir jūtību mazinošas vielas.

Nedaudz savādāka darbība ir Bull Power Delay gelam, tas veidots uz homeopātiskās bāzes un regulāra tā lietošana rada paliekošu efektu – samazina dzimumlocekļa jūtību.

Preparāti - uztura bagātinātāji

Retāk ir sastopami preparāti ātras sēklas noplūdes novēršanai. Jāsaka, ka ne visiem šie preparāti sniegs nepieciešamo efektu, bet noteikti daļai vīriešu tie varētu arī palīdzēt. Viens no reklamētākajiem preparātiem ir Climax Control, kura sastāvā ir dažādu augu maisījums, kura darbība vērsta uz impulsu pārvadi - nepieciešams lielāks kairinājums, lai notiktu sēklas noplūde. Lai būtu efekts, preparāts jālieto regulāri. Tā darbība ir zināmē mērā līdzīga tai, ko rada antidepresanti, bet tam nav antidepresantu radīto blakņu.

Kā redzi – piedāvājums ir liels, bet ir nepieciešams piemeklēt visatbilstošāko!

Līdzekļi dzimumakta pagarināšanai palīdz novērst priekšlaicīgu ejakulāciju un pagarināt dzimumakta ilgumu. Šie līdzekļi darbojas lokāli un to darbība pārsvarā ir tikai uz lietošanas laiku. Lai novērstu ātru sēklas noplūdi un iemācītos to kontrolēt ir nepieciešama priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšana un paškontroles izstrāde!

Pieteikties uz Konsultāciju!

Uz Augšu