Uzmava dzimumakta pagarināšanaiĀtras sēklas noplūdes iemesls bieži ir pārmērīga dzimumlocekļa jūtība. Dzimumlocekļa jūtības samazināšanu var samazināt izmantojot dažādas ziedes, kā arī izmantojot dažādus palīglīdzekļus, kas pieejam intīmpreču veikalos. Šajā rakstā tiks aprakstītas dažādas dzimumlocekļa uzmavas, kas seksa laikā samazinās dzimumlocekļa jūtību un tās izmantojot varēsiet ilgāk izturēt dzimumakta laikā - tādējādi pagarinot dzimumaktu un sniegsiet lielāku baudu partnerei.

Izmantojot šīs dzimumlocekļa uzmavas vīrietim ir jābūt pietiekoši labai un noturīgai erekcija. Uzmavas pēc formas ir līdzīgas prezervatīviem, bet tikai daudz biezākas. Daļā gadījumu vīrietis dzimumakta laikā var neizbaudīt patīkamās sajūtas, kuras rodas dzimumlocekļa frikciju (kustību) laikā. Šādā situācijā ir jāizvērtē vai vēlaties izbaudīt pats vai sniegt patīkamas izjūtas partnerei un novadīt dzimumaktu pietiekoši ilgi.

Lietojot uzmavas, jāatceras, ka noteikti ir jāizmanto lubrikants! Nelietojot papildus smērvielu, ja arī partnere ir pietiekoši mikla, var radīt nobrāzumus. Smērvielas - lubrikanti padarīs šīs uzmavas pietiekoši slidenus - līdz ar to radot patīkamākas sajūtas partnerei.

Uzmavu galvenais darbības princips ir samazināt dzimumlocekļa jūtību. Uzmavas var būt tādas, kuras tiek uzvilktas tikai uz dzimumlocekļa galviņas vai  uz visa dzimumlocekļa. Intīmpeču veikalos ir pieejamas visdažādāko formu, krāsu un materiāla dzimumlocekļa uzmavas.

Uzmavas var būt pilnīgi gludas, kā arī ar dažādiem izcilnīšiem un sariņiem. Sariņi un izcilnīši dzimumlocekļa kustības laikā rada lielāku maksts gļotādas kairinājumu, kas partnerei var sagādāt patīkamākas izjūtas. Populārākas ir uzmavas no silikona ar dažādiem izcilņem vai sariņiem.

Vēl viena pozitīva uzmavu īpašība ir tā, ka to lietošana nedaudz palielinās dzimumlocekļa izmēru - aptuveni par 0,5 cm, bet tas atkarīgs no uzmavu biezuma un izcilnīšu esamības. Arī šāds neliels dzimumlocekļa apkārtmēra palielinājums radīs lielāku maksts iestiepuma, kas izraisīs patīkamākas sajūtas partnerei.

Uzmavas ir paredzētas vairākkārtējai lietošanai. Pirms un pēc lietošanas tās būtu jānomazgā siltā ūdenī, ieteicams apstrādāt ar speciāliem dezinfekcijas līdzekļiem. Noteikti nevajadzētu izmantot vienu un to pašu uzmavu vaginālā un anālā seksa laikā!

lietojot uzmavas jāizvairās no kontakta ar masāžas eļļām, jo tās var sabojāt materiālu no kā veidota uzmava!

Dzimumlocekļa uzmava ar izcilnīšiem

Atcerieties!

Uzmavas nav prezervatīvi un tie nepasargā no neplānotas grūtniecības iestāšanās! Šim nolūkam papildus jālieto prezervatīvs. Sākumā uzvelk prezervatīvu un uz tā dzimumlocekļa uzmavu

Pieteikties uz Konsultāciju!

Uz Augšu