Konsultācijas klātienē 2021. gadā no 7. līdz 14. janvārim!

Līdzekļi erekcijas uzlabošanaiVīrietis pēc dabas ir kautrīgs un par savām vainām izvairās runāt ar apkārtējiem, it īpaši, ja jautājums skar viņa seksuālās spējas. Tai laikā, lai apmeklētu speciālistu un atrisinātu šo problēmu, lielākā daļa meklē palīdzību internetā jeb uzķeras uz reklāmām, kurās tiek reklamēti preparāti - uztura bagātinātāji, kas uzlabo seksuālās spējas. Tikai tad, kad ir izmēģinājis aptiekā vai internetā visi pieejamie preparāti, bet kuri nav devuši vēlamo rezultātu, vēršas pēc palīdzības pie speciālista.

To ļoti labi novēroju konsultācijās, kad vīrieši vēršas saistībā ar erekcijas traucējumiem. Praktiski visi pirms tam ir lietojuši kādu no šiem uztura bagātinātājiem. Tāpēc nolēmu aprakstīt šos preparātus, to sastāvu, jo liela daļa ir parasti vitamīni, kuri reāli arī nekādu uzlabojumu nedod, bet tiek reklamēti kā potences uzlabojoši līdzekļi. Tas protams ir mārketinga triks uz ko izplatītāji var labi nopelnīt. Tik pat labi var tirgot ķiplokus par 5 reiz augstāku cenu pozicionējot, ka konkrētie ķiploki ir paredzēti tieši erekcijas uzlabošanai!

Lai noskaidrotu, ko aptiekā vīrietis var iegādāties potences uzlabošanai, apmeklēju vairākas aptiekas un uz jautājumu "Ko ieteiktu potences uzlabošanai?", man tika piedāvāts: Drabex M, Prelox, Permen, "Adam & Eva" seksa tonika formula, Clavin Ultra, Tribestan Plus. Ik pēc laika, parādas jauni un jauni uztura bagātinātāji, kuru lietošana sola erekcijas kvalitātes uzlabošanu. No šiem nosauktajiem preprātiem, vienīgais uzticību viešs Tribestans.

Vai ar uztura bagātinātājiem var uzlabot erekciju?

Lai neizplūstu lielā rakstīšanā, šeit sniegšu tikai kopsavilkumu.

Uz Augšu