Augeotensīvā dzimumlocekļa palielināšanas metode Augeotensīvā metode ir manuālās metodes paveids, kur ar masāžu palīdzību panāk dzimumlocekļa palielināšanos – garumā un resnumā. Tulkojumā no latīņu valodas nozīmē – palielināšanos, paaugstinot spiedienu no iekšpuses. Tā ir specifiska dzimumlocekļa masāža. Šī masāža nav sarežģīta – to iespējams apgūt katram, kurš vēlas uzlabot sava dzimumlocekļa izmērus vai mainīt tā formu. Varbūt Tev šķiet absurdi masēt dzimumlocekli? Tad, tik pat absurdi ir cilāt hanteles vai svara stieņus, lai uzaudzētu muskuļus!

Dzimumlocekļa palielināšanas masāža nav tas pats, kas masturbācija vai erotiskā masāža. Tā nav bezjēdzīga dzimumlocekļa staipīšana vai raustīšana!

Dzimumlocekļa izmēru palielināšanos nodrošina 3 procesi:

  • 1jaunu audu veidošanās – līdzīgi kā kultūrismā panāk muskuļu masas pieaugumu, tā šajā gadījumā panākot dzimumlocekļa audu masas pieaugumu;
  • 2kavernozo ķermeņu dobumu tilpuma palielināšanās – loceklis spējīgs erekcijas laikā uzņemt lielāku asinis tilpumu, līdz ar to ievērojamāk palielinās dzimumlocekļa izmēri;
  • 3dzimumlocekļu saišu pagarināšanās – līdzīgi kā sportā, trenējoties taisīt špagatu – izstaipa cirkšņa saites. Šo procesu attīstību nodrošina regulāras, noteikta ilguma dzimumlocekļa masāžas.

Šādas darbības ar dzimumlocekli notiek pubertātes periodā, kad notiek dzimumlocekļa augšana. Varbūt atceries situācijas, kad dzimumloceklis bija piebridis tik spēcīgi, ka likās, ka tūlīt “pārplīsīs”? Tas ir dabisks dzimumlocekļa palielināšanas process. Ar augeotensīvo metodi – veicot dzimumlocekļa masāžas, šie dabiskie procesi tiek nodrošināti regulāri un pietiekoši ilgstošā laika posmā, kā rezultātā iegūstam vēlamo dzimumlocekļa palielinājumu.

Pateicoties šiem dabiskajiem procesiem, dzīves laikā (pēc 18 gadiem), vīrieša dzimumloceklis palielinās tikai par 0,5 cm, kas ar manuālo metodi sasniedzams divu nedēļu – viena procedūru kursa laikā. Šīs procedūras ir nekaitīgas, to rezultātā uzlabojas erekcijas noturība, normalizējas sēklas noplūde – ejakulācija.

Augeotensīvā metode ir kultūrisms, kas vērsts uz konkrētu ķermeņa daļu – dzimumlocekli. Kultūrismā arī ir daudz dažādu metožu – viena efektīvāka, cita mazāk efektīva. Ja vēlamies iegūt atlētisku ķermeni, tad apmeklējam sporta zāli un trenera vadībā mērķtiecīgi strādā.

Lai panāku dzimumlocekļa palielinājumu ir mērķtiecīgi jādarbojas. Kopš 1998.g. strādāju pie dzimumlocekļa izmēru palielināšanas programmas. Praksē ir atklātas daudzas nianses, kas ļauj ātrāk panāk dzimumlocekļa izmēru palielināšanu. Noskaidrots kā uz dzimumlocekļa palielināšanas procesu iedarbojas fiziskā slodze, seksuālā aktivitāte un citas nianses, kuras nevar noskaidrot grāmatās vai atrast internetā. Tāpēc rodas jautājums: “kāpēc vēlreiz jāizgudro velosipēds?” To visu var uzzināt apmeklējot konsultāciju. Kopš, 2005. gada, augeotensīvā metode tiek kombinēta ar mehāniskām staipīšanas ierīcēm, kuru efektivitāti praksē pierādījuši Dāņu (Danamedical) un Spāņu (Andromedical) mediķi.

Vairāk par metodi lasīt: www.drarturs.com

Pieteikties uz Konsultāciju!

Konsultācijas internetā Jums sniedz iespēju uzzināt kā iztaisnot un palielināt dzimumlocekli neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas, ekonomē Jūsu laiku, nodrošina Jums konfidencialitāti, sniedz iespēju konsultēties Jums ierastos apstākļos!
Vairāk, par Konsultācijām internetā variet izlasīt: "Konsultācijas Internetā"

Uz Augšu