Līks dzimumloceklisIr uzskats, ka vīrieša dzimumloceklis erekcijas stāvoklī ir taisns, bet patiesībā gandrīz pusei vīriešu dzimumloceklis ir nedaudz izliekts uz vienu vai otru pusi, vai arī uz augšu vai leju. Dzimumlocekļa izliekums var radīt vīrietim psiholoģiskas problēmas un vēlmi iztaisnot šo izliekumu.

Dzimumlocekļa izliekums var būt:

  • iedzimts – izliekums tiek konstatēts pēc zēna piedzimšanas;
  • veidoties dzīves laikā

  • Peironija slimība – visbiežāk novēro gados vecākiem vīriešiem un galvenās sūdzības ir par dzimumlocekļa izliekumu un sāpēm dzimumloceklī erekcijas stāvoklī;
  • pēc dzimumlocekļa traumām, injekcijām vai ķirurģiskām manipulācijām;
  • veidojas pubertātes vecumā – parasti urologi to uzskata par iedzimtu izliekumu vai vēl aplamāk par Peironija slimību. Atšķirībā no Peironija slimības, erekcijas stāvoklī dzimumloceklī nav sāpju un izliekums neveidojas sakarā ar saistaudu plāksnīšu veidošanos.

 

Iemesls kāpēc pubertātes vecumā daļai vīriešu veidojas dzimumlocekļa izliekums ir saistīts ar strauju dzimumlocekļa augšanu, biežām spontānām erekcijām un pats galvenais, ka pastāvīgi erekcijas stāvoklī dzimumloceklis atrodas saliektā stāvoklī. Kā likums, parasti šādi izliekumi rodas puišiem, kura dzimumloceklis erekcijas stāvoklī ir virs vidējiem parametriem (garāki par 16 cm).

Dzimumlocekļa izliekums var būt dažāds. Nelieli izliekumi neprasa nekādas korekcijas, bet tiem ir pat priekšrocības seksa laikā attiecībā pret taisniem dzimumlocekļiem. Ar nedaudz izliektu dzimumlocekli, seksa laikā ir iespējams radīt lielāku maksts sieniņu iestiepumu – līdz ar to sagādāt patīkamākas izjūtas partnerei.

Dzimumlocekļa izliekumu būtu jākoriģē:

  • ja izliekums apgrūtina dzimumlocekļa ievadi makstī;
  • izliekums rada sāpes dzimumakta laikā;
  • ja izliekums ir lielāks par 25 grādiem;
  • ja vēlas pats vīrietis – traucē vizuāli un dēļ tā rada psiholoģisku diskomfortu

Pieteikties uz Konsultāciju!

Konsultācijas internetā Jums sniedz iespēju uzzināt kā iztaisnot un palielināt dzimumlocekli neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas, ekonomē Jūsu laiku, nodrošina Jums konfidencialitāti, sniedz iespēju konsultēties Jums ierastos apstākļos!
Vairāk, par Konsultācijām internetā variet izlasīt: "Konsultācijas Internetā"

Uz Augšu