Sievietes un dzimumlocekļa izmērsDažādās lekcijās, semināros un intervijās esmu saskāries ar sievietēm un vīriešiem, kuri uzskata dzimumlocekļa palielināšanu par muļķībām un, ka dzimumlocekļa izmēram nav nozīme, bet galvenais ir savstarpējās jūtas un mīlestība. Lai gan, pēc manis veiktās aptaujas (2001.g), šādu uzskatu izteica tikai 5% sieviešu, zināmā mērā tam varētu piekrist, bet ilggadējā darba pieredze ārsta-seksologa privātpraksē parāda pavisam citu situāciju un secinājumus.

Pārrunājot un analizējot ar šīm sievietēm viņu dzīves pieredzi, esmu nonācis pie secinājumiem, ka sievietēm, kuras aizstāv viedokli, ka labs ir tāds dzimumloceklis kādu daba devusi, praktiski visos gadījumos pamatjautājums ir saistīts ar problēmām seksuālajā dzīvē.

Jautājuma pamatā pirmkārt atklājas, ka sievietei nav vai ir nepietiekoši seksuāli kontakti, kur par iemeslu ir vai nu partnera trūkums , vai partneris nevar , vai nespēj pildīt savus „pienākumus” un otrkārt - sievietei seksuālie kontakti nesniedz nekādu baudu, bet taisni otrādi, rada diskomfortu. Mēģināšu apskatīt vairākas raksturīgas situācijas, kuras apstiprinās šos secinājumus.

Pirms vairākiem gadiem mani intervēja žurnāliste un izcēlās diskusija par izmēru nozīme, kur žurnālistei bija stingra nostāja uzskatā, ka dzimumlocekļa izmēram nav nozīme, bet galvenais, lai vīrietis viņas mīlētu un tad seksā arī būs viss kā nākas. Mūsu toreizējā diskusija beidzās ar ko bija sākusies. Nākošās intervijas laikā, kuras tēma bija saistībā ar seksu un alkoholismu, sarunas rezultātā noskaidrojās, ka vairāk kā 7 gadus viņa dzīvo kopā ar alkoholiķi, no kura viņai bija grūti šķirties, seksuālās dzīves viņai nebija jau vairākus gadus.

Vairākus gadus pēc šīm intervijām mūsu ceļi atkal krustojās un viņa pastāstīja, ka ir izšķīrusies no iepriekšējā partnera un tagad dzīvojot kopā ar jauku vīrieti, viņiem ir abpusēja mīlestība un sapratne. Un man par pārsteigumu , viņai acis iemirdzējās un sajūsmināta paziņoja „viņam ir tāds superīgs liels un ciets loceklis”. Tā vairākus gadus uzsāktā diskusija par izmēru nozīmi bija atrisinājusies.

Cita situācija, kur sieviete vērsās pēc palīdzības, jo seksa laikā nespēju sasniegt orgasmu. Sievietei bija 22 gadi, otrais partneris un pārliecināta, ka dzimumlocekļa izmēram nav nekāda saistība ar to, ka viņa seksa laikā nespēj sasniegt orgasmu, jo, lai gan tagadējam partnerim ir mazāks dzimumloceklis nekā iepriekšējam, arī ar pirmo partneri orgasmu nav guvusi. Vienīgi pirmo partneri viņa esot labāk jutusi, bet partnerim vienmēr ātri notikusi sēklas noplūde. Ar esošo partneri dzimumakta ilgus ir pietiekoši ilgs, bet tāpat nespēj sasniegt orgasmu. Situācijas risinājums bija pats vienkāršākais, ieteicu seksa laikā izmēģināt dzimumlocekļa uzmavu, kura padarītu partnera dzimumlocekli kā resnāku tā arī garāku. Nākošā apmeklējuma laikā jaunās sievietes viedoklis par dzimumlocekļa izmēra nozīmi bija krasi mainījies, jo ar uzmavas palīdzību dzimumlocekļa apkārtmērs un garums bija palielinājies un ļāva pirmkārt labāk izjust partneri un pietiekoši garais dzimumakts bija pietiekošs, lai sieviete sasniegtu orgasmu.

Vēl viena tipiska situācija, kas sievietei liek noliegt dzimumlocekļa izmēru nozīme ir saistīta ar psiholoģisku faktoru – bailes nebūt pietiekoši labai seksa laikā. Šis faktors raksturīgs pārsvarā jaunām un seksā maz pieredzējušām sievietēm, bet var figurēt arī starp gados jaunā vecākām sievietēm. Lietas būtība ir tā, ka apzināti vai neapzināti, psiholoģiski vīrietis ar lielu dzimumlocekli sievietēm rada priekšstatu par paaugstinātām vīrieša seksuālajām spējām un tai pat laikā arī par prasībām. Tas zemapziņas līmenī sievietei liek izvērtēt savas seksuālās spējas un prasmi. Nepārliecinātām sievietēm šis faktors izraisa stresu, kas automātiski liek noliegt lielu dzimumlocekli un savukārt izteiktie viedokļi var ne tikai noliegt dzimumlocekļa palielināšanu, bet pat iestāties pret liela izmēra priekšrocībām meklējot dažādus nepamatotus un bieži pat aplamus argumentus.

Iedziļinoties sieviešu uzskatos, kuras izsaka viedokli, ka dzimumlocekļa izmēram nav nozīmes, un iepazīstot viņu dzīves stāstus, visbiežāk nākas konstatēt, ka konkrētā brīdī, kad viņas izsaka šo viedokli, viņām patiešām vīrieša dzimumlocekļa izmēram nav nozīmes, jo viņām trūkst vīrieša, kas viņas saprastu un mīlētu. Kāda nozīme var būt dzimumlocekļa izmēram, ja nav paša vīrieša, jeb viņš nav tāds kādu vēlētos? Varbūt arī tāpēc aptaujājot pārus, kuriem ir regulāras seksuālās attiecības, katra otrā sieviete vēlētos palielināt sava partnera dzimumlocekļa izmērus.

Pieteikties uz Konsultāciju!

Konsultācijas internetā Jums sniedz iespēju uzzināt kā iztaisnot un palielināt dzimumlocekli neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas, ekonomē Jūsu laiku, nodrošina Jums konfidencialitāti, sniedz iespēju konsultēties Jums ierastos apstākļos!
Vairāk, par Konsultācijām internetā variet izlasīt: "Konsultācijas Internetā

Uz Augšu