Prostatas masāžaPriekšdziedzera vai prostatas masāža tiek izmantota jau gadsimtiem ilgi un tās aizsākums meklējams austrumu kultūrā, kur  prostatas masāža tika izmantota vīriešu seksuālo spēju palielināšanai. Mūsdienās attieksme pret prostatas masāžu ir dažāda un galvenais iemesls varētu būt tās asociācija ar vīrieša netradicionālo orientāciju, kaut gan patiesībā tur nav nekāda sakara. Neatkarīgi no vīrieša orientācijas, visiem vīriešiem ir priekšdziedzeris un viņš veic savu funkciju. Galvenā pamatnozīme ir vīrieša seksuālajai veselībai nevis aizspriedumiem.

Mūsdienās, prostatas masāža tiek veikta ārstnieciskos un profilaktiskos nolūkos. Prostatas masāžā tiek izmantota arī diagnostiskos nolūkos, lai izmeklētu priekšdziedzera stāvokli - iegūtu prostatas sekrētu diagnostiskai izmeklēšanai utt. Ārstnieciskos nolūkos pielieto, lai ārstētu hronisku priekšdziedzera iekaisumu, prostatas disfunkciju, neauglību, erektīlās disfunkcijas un citu slimību ārstēšanai un profilaksei.

Sastrēgumu rašanos mazajā asins rites lokā, tai skaitā priekšdziedzerī var veicināt ļoti daudzi faktori: sēdošs darbs, neregulāra sēklas noplūde, pārmērīga fiziskā slodze, regulārs un ilgstošs seksuālais uzbudinājums. Sastrēgumu var veicināt arī sporta nodarbības - smagatlētika (regulāra un ilgstoša smagumu cilāšana), riteņbraugšana, airēšana utt.

Priekšdziedzera masāžas iedarbība

Priekšdziedzeris sastāv no milzīga dzidzeru kanāliņu tīkla. Sadtrēguma un iekaisuma rezultātā, sie kanāliņi nobloķējas un dziedzera veidotais sekrēts n Priekšdziedzera masāža ir mehāniska iedarbība uz prostatu, līdzīgi kā saspiežot švami, tiek izspiests sekrēts no priekšdziedzera kanāliņiem.

Tātad, priekšdziedzera masāža "attīra" - atbrīvo dziedzera kanāliņus, tā rezultātā mazinās priekšdziedzera tūska - dziedzeris nedaudz samazinās izmēros, uzlabojas urinācija.

Masāžas rezultātā uzlabojas priekšdziedzera apasiņošana - tiek vairāk pienests skābeklis un barības vielas, kas nepieciešamas normālai priekdziedzera darbībai.Tā rezultātā uzlabojas erekcijas kvalitāte, paaugstinās libido.

Prostatas masāža mazina starpenes muskuļu paaugstināto spriedzi, kas veicina ātru sēklas noplūdi. Regulāra prostatas un starpenes rajona masāža bieži dod ļoti pozitīvu rezultātu  jauniešiem priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanā.

Kādos gadījumos iesaka veikt prostatas masāžu?

  • hroniska prostatīta ārstēšanai un profilaksei;
  • erekcijas kvalitātes uzlabošanai un profilaksei;
  • samazināta libido gadījumā;
  • priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumos;
  • kursu veidā (reizi pusgadā) vīriešiem, kuriem ir sēdošs darbs, mazkustīgums.

Kādos gadījumos nevar veikt prostatas masāžu?

  • prostatas vēzis;
  • akūts prostatīts;
  • prostatas akmeņi, adenoma;
  • proktīts un anālās atveres iekaisums;
  • pie anālās atveres hemoroīdiem.

Vīriešiem, seksuālās veselības saglabāšanai un uzlabošanai, prostatas masāža tiek rekomendēta veikt kursu veidā vismaz reizi gadā!

Anālā masturbācija

Pieteikties uz Konsultāciju!

Uz Augšu