Masturbācija ar mākslīgo maksti

Bieži tiek jautāts: “kā var daudzveidot masturbāciju?”, “kā pareizi masturbēt?” un citus, ļoti līdzīgus jautājumus. Tāpēc runa būs par palīgierīcēm, kuras var izmantot masturbācijas laikā un ar kurām var trenēties, lai sevi labāk sagatavotu seksuālajām attiecībām. Mākslīgā maksts ir palīglīdzeklis ar kuru iespējams to izdarīt.

Mākslīgā maksts ir domātas, lai vīrietim atvieglotu masturbācijas procesu, paaugstinātu seksuālās izjūtas. Ne vienmēr tiek runāts par šo palīgierīču lomu dzimumlocekļa attīstīšanai un seksuālo spēju palielināšanai. Mākslīgās makstis parasti tiek veidotas no pietiekoši elastīgas, lai tajās varētu ievadīt dažāda izmēra dzimumlocekli.

Tātad, mākslīgo maksti var izmantot, lai sevi apmierinātu – masturbētu. Šim nolūkam var izvēlēties jebkādu maksti, kura pašam labāk patīk un ne vienmēr tās dārgākās makstis ir tās labākās.

Mākslīgās makstis var tik izmantotas dzimumlocekļa pilnveidošanai –ejakulācijas kontrolei. Šajā gadījumā būtu jāpiemeklē atbilstoša mākslīgā maksts, jo treniņiem nederēs jebkura intīmo preču veikalos nopērkamā maksts.

Mākslīgā maksts

Prasības kādas jāievēro iegādājoties mākslīgo maksti.
  1. makstij jābūt atbilstoša izmēra– tās dziļumam jābūt vismaz 2/3 no dzimumlocekļa garuma (piemēram, dzimumloceklis erekcijas stāvoklī 18 cm – makstij jābūt vismaz 12 cm dziļai).
  2. jābūt atbilstošai maksts atveres diametram– tas nedrīkst būt par lieli vai par mazu! Vieglāk piemeklēt maksti vidēja resnuma dzimumloceklim (ar apkārtmēru 12-13 cm, jo praktiski visas makstis būs derīgas. Piemeklējot maksti resnam dzimumloceklim, jāatceras, ka makstis no ļoti elastīga materiāla var nederēt, ja atvere būs par mazu. Priekš tieva dzimumlocekļa, nebūtu ieteicams pirkt maksti, kuras atveres diametrs ir lielāks par 2,5 cm.
  3. ļoti svarīgs, maksts iekšējā virsma.Izvēloties maksti sēklas noplūdes treniņiem, jāizvēlas tāda maksts, kuras iekšpusē ir nelieli pauguriņi, rieviņas vai kādi citi veidojumi. Noteikti šim nolūkam nederēs pilnīgi gludas makstis!

Atbilstošu mākslīgo maksti, par pieņemamu maksu var iegādāties interneta veikalā.

Kad esam iegādājušies maksti – esat veikuši pirmo soli!

Ejakulācijas kontrole

Treniņi izmantojot mākslīgo maksti, lai kontrolētu ejakulācijas procesu.
  • treniņiem jābūt pietiekoši regulāriem, lai panāktu vēlamo rezultātu nedrīkst būt ilgas pauzes starp treniņiem. Ideālais grafiks būtu – katra otrā diena!
  • treniņa – masturbācijas ilgums. Izmantojot mākslīgo maksti, sēklas noplūde masturbācijas laikā nedrīkst būt ātrāka kā pēc 15-20 min.

Uzsākot treniņu, pašam ir jābūt labi uzbudinātam – dzimumloceklim ir jābūt labā erekcijas stāvoklī – cietam! Lai palielinātu uzbudinājumu var izmanot seksuāla rakstura fantāzijas, skatīties bildītes vai kādu fantāziju stimulējošu video materiālu.

Izmantojot mākslīgo maksti, dzimumlocekli un maksts iekšpuse, slīdamības uzlabošanai, bagātīgi jāieziež ar lubrikantu. Ievadot dzimumlocekli makstī, jāseko, lai priekšādiņa pilnībā atsedz galviņu.

Masturbācijas laikā būtu ieteicams mainīt pozas. Nebūtu ieteicams vienmēr masturbācijas treniņus veikt vienā un tajā pašā pozā!

Masturbācijas pozas

Ieteicamās pozas masturbācijas laikā ar mākslīgo maksti.
  • guļus uz muguras;
  • guļus uz vēdera – atbalsta punktiem jābūt kāju pirkstgaliem un vienas rokas delna, bet ar otru roku jāveic masturbācija. Šāda poza imitē reālu dzimumaktu – pateicoties trīs atbalsta punktiem, visa ķermeņa muskulatūra tiks sasprindzināta, tai skaitā arī mazā iegurņa muskulatūra.
  • stāvus – ar plecu platumā atplestām kājām, mākslīgi maksti ar rokām piespiež pie galda vai kādas citas nekustīgas virsmas dzimumlocekļa augstumā. Masturbāciju nodrošina mazā iegurņa kustības.
  • uz vēdera, nostiprinot nekustīgu mākslīgo maksti. Šo pozu var izmantot, ja iespējams iestiprināt maksti starp matračiem vai kā savādāk. Ķermenim jābalstās uz plaukstām un pirkstgaliem (4 atbalsta punkti). Masturbācija tiek nodrošināta ar mazā iegurņa kustībām.

Kad esam sagatavojušies, ieņēmuši vēlamo pozu, sākam masturbāciju. Jācenšas, lai masturbācija pēc iespējas tuvāk imitētu kustības reālā seksa laikā – pietiekoši nospriegojot ķermeņa muskulatūru un darbībā iesaistītu mazo iegurni!

Masturbācijas kustības jāizvēlas pēc paša izjūtām, bet būtu jācenšas pēc iespējas ātrāk sasniegt sajūtas, ka tūlīt varētu notikt sēklas noplūde. Sasniedzot šo kritisko robežu – pārtraucam kustības un pagaida, lai šis vilnis pāriet, tad atsāk kustības. Vienas masturbācijas laikā būtu jāsasniedz 7-10 šādi kulminācijas brīži un pēdējā reizē variet turpināt kustības līdz sēklas noplūdei.

Pēc sēklas noplūdes, neizņemot dzimumlocekli no maksts (dzimumloceklim jābūt cietam – ereģētam) turpiniet masturbācijas vēl kādu brīdi! Daļā gadījumu būs ļoti spēcīgas kairinājuma sajūtas – jācenšas tās izturēt, lai ātrāk normalizētu galviņas jūtību!

× Pieteikties uz konsultāciju