Masturbācija un dzimumlocekļa izmērs

Vai masturbācija ietekmē dzimumlocekļa izmēru? Vai tiem, kas regulāri masturbē, ir lielāki locekļi? Šādus un līdzīgus jautājumus, bieži man uzdod saistībā ar dzimumlocekļa izmēru palielināšanu. Cik tad liela loma ir masturbācijai, lai attīstītu un izveidotu lielāka izmēra dzimumlocekli?

Atbilde uz šo jautājumu: ja masturbējot būtu iespējams palielināt dzimumlocekli, tad aptuveni 95-98% vīriešu būtu liela izmēra dzimumlocekļi.
Kā pētījumi parāda, tad tikai 2-5% vīriešu nekad nav masturbējuši.

Vīrieši, kuri nav masturbējuši, bet viņu dzimumlocekļa izmērs, jau no dabas, ir daudz lielāki par vidējiem izmēriem. Ir pietiekoši daudz vīriešu ar maza un vidēja izmēra dzimumlocekļiem. Viņi iesaistās dzimumlocekļa izmēru palielināšanas programmās un regulāri ir masturbējuši.

Atbilde uz šo jautājumu būtu skaidra, bet tai pat laikā ir puiši un vīrieši, kuri intensīvi masturbējot ir panākuši dzimumlocekļa izmēru izmaiņas. Lielākajā daļā gadījumu, šie vīrieši ir vēlējušies labot dzimumlocekļa formu vai izliekumu. Šādos gadījumos, dzimumloceklim ir neproporcionāli palielinājusies vidusdaļa, bet pie pamatnes apkārtmērs ir neliels.

Tātad, nākas secināt, ka ir sakarība starp dzimumlocekļa izmēriem un masturbāciju (onanēšanu). Īpaši nozīmīgs šis jautājums ir zēniem pubertātes vecumā – šajā periodā notiek visintensīvākā locekļa augšana. Neliela un pareiza tā stimulācija var veicināt dzimumlocekļa izmēru palielināšanos. Šajā vecumā, bieža un “nepareiza” masturbācija var arī veicināt dzimumlocekļa vizuālu defektu (nepareizas formas) attīstību.

Masturbācijas atšķirība no palielināšanas masāžām

Salīdzinot manuālo dzimumlocekļa palielināšanas tehniku un masturbācijas tehniku
  • mērķis – būtiskākā atšķirība starp palielināšanu un masturbāciju – ar masturbāciju nodarbojas. Lai panāktu sēklas noplūdi un no tā izrietošās sekas, tad veicot palielināšanas masāžas tiek veiktas mērķtiecīgas darbības, kas vērstas uz locekļa saišu pagarināšanos un jaunu audu veidošanos;
  • tehnika – jo tā atšķirīga no mērķa ar kādu mēs darbojamies ar peni, masturbējot ir dažādi veidi kā vīrieši sevi apmierina un tikai daži veidi varētu veicināt locekļa palielināšanu. Masturbācijas laikā notiek virspusēja dzimumlocekļa stimulācija – pie palielināšanas masāžās notiek saišu un audu masas palielināšana.
  • laiks – masturbācija lielākajai daļai vīriešu aizņem ne vairāk kā 5-10 minūtes, bet palielināšanas masāžas minimālais laiks ir 45 min un pat līdz 90 minūtēm;
  • regularitāte – parasti vīrietis masturbē tad kad viņam rodas vēlme – rodas seksuāls uzbudinājums utt, bet palielināšanas procedūras tiek veiktas regulāri 2-3 reizes nedēļā;
  • seksuālā aktivitāte – pamatā vīrieši masturbē, ja nav ar ko… Bet veicot dzimumlocekļa palielināšanas masāžas, būtu ieteicami seksuālie kontakti, lai nostiprinātu iegūto palielinājumu prodedūru laikā;
  • uzbudinājums – pie masturbācijas tā ir neatņemama sastāvdaļa, pie palielināšanas masāžām – vēlama, jo tas veicina hormonu līmeņa paaugstināšanos;
  • erekcija – masturbācija vērsta uz to, lai pastiprinātu erekciju. Masāžas laikā ir nepieciešams, lai periodiski rastos erekcija. Pārsvarā dzimumloceklim būtu jābūt labi pildītam bez erekcijas;
  • sēklas noplūde (ejakulācija) – masturbācijas procesa mērķis un noslēgums. Pie palielināšanas procedūrām audu atslābināšanai.

No aprakstīta redzams, ka ir samērā daudz kopīga masturbācijai un dzimumlocekļa palielināšanas procedūrām – manuālajai metodei. Bet šīs atšķirības ir tik būtiskas, ka vienkāršas masturbācijas rezultātā, nenotiek dzimumlocekļa izmēru palielināšanās.

Secinājumi:

Masturbācijas rezultātā neizdosies palielināt dzimumlocekli. Masturbācijas tehnikas / veidi ir dažādi un var būt, ka šajā tehnikā tiek iekļauti arī palielināšanas masāžas elementi, kā rezultātā var veidoties izmēru vai formas izmaiņas. Biežāk šie elementi tiek iekļauti neapzināti un veicina dzimumlocekļa formas vai izliekuma defektus – vizuālie defekti, kas rodas “nepareizas” masturbācijas rezultātā.

× Pieteikties uz konsultāciju