anālā masturbācija

Anālā masturbācija – anālās atveres, taisnās zarnas, priekšdziedzera stimulācija ar pirkstu vai citiem palīglīdzekļiem ievadot tos anālajā atverē. Ar anālo masturbāciju nodarbojas kā sievietes tā vīrieši neatkarīgi no viņu seksuālās orientācijas.

Anālās atveres rajonā atrodas ļoti daudz receptoru – līdz ar to, tā ir ļoti jūtīga attiecībā uz kairinājumu un tiek uzskatīta par vienu no erogēnajām zonām. Jebkuram, kairinot anālo atveri iespējams panākt spēcīgāku uzbudinājumu – pastiprināt orgasmu.

Vīriešiem kairinot anālo atveri un veicot priekšdziedzera masāžu pastiprinās erekcija – pastiprinās asins pieplūde dzimumloceklim.

Anālā masturbācija var tikt izmantota kā masturbācijas laikā, tā arī seksa laikā:

  • priekšspēles laikā lai ātrāk sasniegtu gatavību dzimumaktam,
  • lai sagatavotos anālajam seksa,
  • kā arī dzimumakta laikā, lai palielinātu seksuālo baudu.

Kā uzsākt anālo masturbāciju?

Sākumā variet pamēģināt vienatnē jeb kopā ar partneri. Jāatceras, ka anālās atveres un taisnajai zarnai ir ļoti plāna gļotāda un ar nagiem to iespējams ļoti viegli traumēt, tāpēc ieteicams pirms seksa apgriezt nagus vai uz pirksta uzvilkt prezervatīvu!

Patīkamāku sajūtu gūšanai, anālo masturbāciju ieteicams sākt ar masturbāciju – dzimumorgānu glāstīšanu, stimulāciju, lai rastos uzbudinājums. Tad viegli pāriet uz starpenes masāžu – no anālās atveres līdz dzimumorgāniem.

Uzsākot anālo stimulāciju, vispirms bagātīgi anālās atveres rajons jāieziež ar lubrikantu – vēlams izmantot speciāli anālajam seksam paredzētos “anālos lubrikantus”.

Sākumā veic riņķveida kustību ap anālo atveri ļaujot tai atslābināties, arī pašam ir jācenšas atslābināties un atbrīvot anālo atveri. Pēc vairākām šādām kustībām, mēģina viegli ieslidināt pirkstu anālajā atverē. Ar katru kustību cenšas ievadīt pirkstu dziļāk un dziļāk atverē līdz pirksts brīvi ieslīd anālajā atverē.

Veicot anālo masturbāciju vīrieti, ievadot pirkstu anālajā atverē jācenšas sataustīt priekšdziedzeri, kuru var sajust pēc tā blīvās konsistence – priekšdziedzeris ir neliels, kastaņa formas veidojums, kas atrodas 2-3 cm dziļumā aiz anālās atveres.

Kad anālā atvere atslābināta un pirkstu viegli tajā ieslidināt var turpināt anālo masturbāciju ar pirkstu jeb izmantot anālajam seksam paredzētos palīglīdzekļus: stimulatorus vai vibratorus.

Ja ir vēlēšanas turpināt ar anālo seksu – ieteicams izmantot anālos dilatatorus – paplašinātājus, lai atslābinātu anālo atveri atbilstoši dzimumlocekļa resnumam. Šim nolūkam noderīgs būs anālās atveres dilatatoru komplekts vai arī vienkāršie dilatatori, kura diametrs ir 1-4 cm.

Sievietes savus partneriem anālo atveri seksa laikā var stimulēt ar šim nolūkam uz pirksta piestiprināmu anālo stimulatoru , kuram ir neliels diametrs (1 cm) vai nedaudz resnāku.

Anālā masturbācija ļauj gūt jaunas un spēcīgākas seksuālās izjūtas neatkarīgi vai Jūs to dariet vienatnē vai kopā ar partneri, bet lai to izjustu – to vajag pamēģināt!

× Pieteikties uz konsultāciju