Erekcijas kvalitāte ir svarīgs vīrieša seksuālās veselības rādītājs, kas ietver spēju sasniegt un noturēt stingru erekciju pietiekami ilgi intīmām attiecībām vai pašapmierinājumam. Laba erekcija ir atkarīga no asinsrites, hormoniem, nervu sistēmas un psiholoģiskā stāvokļa harmoniskas darbības. Tomēr daudzi vīrieši kādā posmā saskaras ar erekcijas traucējumiem, kas var ietekmēt pašapziņu un attiecības.

Šis tests “Erekcijas kvalitāte” ir anonīms, informatīvs  un paredzēts vīriešiem, lai pašnovērtētu iespējamos erekcijas traucējumus (erektilo disfunkciju). Tas ietver 10 jautājumus, kas norāda par erekcijas kvalitāti. Nospiežot “Iesniegt”parādīsies rezultāts ar ieteikumiem erekcijas kvalitātes uzlabošanai.

Atbildi godīgi, lai iegūtu precīzu rezultātu!

Erekcijas kvalitāte - tests

1. Cik regulāri tev ir rīta erekcija ("rīta stienis")?


2. Vai tev dienas laikā rodas spontānas erekcijas (bez apzinātas stimulācijas)?


3. Cik viegli vari sasniegt labu erekciju seksuālo kontaktu laikā?


4. Cik viegli tev ir sasniegt erekciju masturbācijas laikā?


5. Kā tu vērtē, cik laba ir tava erekcija (cietības pakāpe)?


6. Cik ilgi tu vari noturēt labu erekciju seksa un/vai masturbācijas laikā?


7. Vai seksa laikā tev sagādā grūtības mainīt seksa pozes saistībā ar erekcijas kvalitāti?


8. Vai pirms seksa rodas stress vai trauksme kura ietekmē spēju sasniegt labu erekciju?


9. Ja kontakta laikā zūd erekcija, vai partnerei izdodas stimulējot tavu dzimumlocekli panākt, ka erekcija atjaunojas?


10. Kā tu vērtē savu vispārējo pārliecību par erekciju pēdējā mēneša laikā?


Biežākie erekcijas traucējumi

👉 Grūtības sasniegt erekciju : To var izraisīt stress, trauksme, zems testosterona vai asinsvadu problēmas, kas traucē asins plūsmu uz dzimumlocekli.

👉 Nepietiekama stingrība : Erekcija var būt daļēja vai vāja, bieži saistītas ar diabētu, augstu holesterīnu vai smēķēšanu, kas bojā asinsvadus.

👉 Nenoturīga erekcija : Erekcija zūd pirms vēlamā laika, ko var veicināt psiholoģiski faktori (piemēram, uztraukums par sniegumu) vai fiziski cēloņi, piemēram, venozā noplūde.

👉 Pilnīgs erekcijas zudums : Smagos gadījumos erekcija nenotiek vispār, kas var signalizēt par nopietnām veselības problēmām, citas sirds slimības vai hormonāliem traucējumiem.

Ko darīt?

Erekcijas kvalitāti var uzlabot ar veselīgu dzīvesveidu – regulārām fiziskām veselībām, sabalansētu uzturu un stresa mazināšanu. Ja problēmas ir regulāras, konsultēties ar seksologu, jo bieži vien traucējumi ir ārstējami ar medikamentiem, procedūrām vai dzīvesveida izmaiņas. Erekcija nav tikai seksuālās dzīves jautājums – tā ir logs uz tavu vispārējo veselību, tāpēc neignorē signālus!

× Pieteikties uz konsultāciju